NA ÚVOD

NAŠE ÚSILÍ

PILÍŘE NAŠICH PROCESŮ

NAŠE POSLÁNÍ A VIZE

Jsme mladá, dynamická, ryze česká skupina s excelentní znalostí trhu, která je podepřená dlouhodobou zkušeností s plněním přání našich zákazníků. Cílem veškerého našeho snažení je spokojený zákazník. Nabízíme dlouhodobou spolupráci založenou na principech WIN - WIN. Naše motto je Vaše spokojenost.

Svým jednáním usilujeme o trvalé partnerství se spokojeným zákazníkem. Nabízíme kvalitně odvedenou práci podloženou vždy více než desetiletou zkušeností v oboru. Ačkoli jsou naše produkty kvalitní, jsou vždy cenově přátelské. Trvale usilujeme o to, abychom předčili očekávání našich zákazníků. Velmi rádi Vám zdarma vypracujeme referenční nabídku.

Vyzkoušejte si nás a budete příjemně překvapeni poměrem cena / výkon!
Kvalita a neustálá optimalizace

Trvale usilujeme o to, abychom nejen uspokojovali potřeby našich zákazníků, ale abychom jejich očekávání předčili. Naše procesy neustále optimalizujeme na základě získané zpětné vazby.

Přátelský přístup k životnímu prostředí

Přírodu respektujeme jako trvalou hodnotu a proto se snažíme co nejefektivněji využít jejich zdrojů. Směřujeme k minimalizaci spotřeby energie, materiálu i odpadu. Považujeme za svou povinnost rozvíjet naše podnikání způsobem zodpovědným k přírodě.

Zdraví a bezpečnost

Zdraví a bezpečnosti našich pracovníků a zaměstnanců je pro nás velmi důležitou hodnotou. Proto klademe důraz na zajišťování úkolů v prevenci rizik, kde odmítáme se spokojit pouze s rozsahem a požadavky danými legislativou.

Chceme být kvalitnější, dostupnější, flexibilnější, přátelštější i cenově přístupnější alternativou k velkým společnostem pro každého zákazníka bez ohledu na náročnost a velikost akce.

Nevíte kde? Přece - zeptejte se v SECE!